La vie en Rose

Blender Bottle Classic czyli promka w Biedronka

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z siłownią poszukiwałam shakera, który będzie wyjątkowy. Zależało mi na dobrej jakości wykonania i ładnym kolorze. I nic w tym dziwnego, przecież jestem kobietą. U nas na pierwszym miejscu jest wygląd i kolor, później jest już tylko cena.

 

Kupując Blender Bottle odrobinę się wahałam, właśnie ze względu na jego cenę. Odrobinę, bo kiedy zobaczyłam dostępne kolory nie zastanawiałam się ani chwili dłużej. O jakie było moje miłe zaskoczenie, kiedy po trzech latach użytkowania shakera wpadłam na Blender Bottle Classic za pół ceny w Biedronce.

Shaker Blender Bottle jest dość wyjątkowy, właśnie taki jak chciałam,  głównie ze względu na metalową piłeczkę dołączaną do każdego bidonu i shakera tej firmy. Blender Ball to piłeczka działająca na zasadzie sprężyny, dzięki której w shakerze nie potrzebujemy sitka. Tym samym zapobiegamy przywieraniu odżywki białkowej do sitka, zapewniając sobie dokładne wymieszanie się składników. A to, o zgrozo, najgorsza z możliwych sytuacji kiedy pijąc białko mamy w nim same grudki.

 

 

Blender Bottle Classic czyli promka w Biedronka

 

Blender bottle jest amerykańską firmą, która opatentowała bezproblemowy sposób na mieszanie szejków białkowych a nawet owocowych. Niestety jakość jest w cenie, a 50 zł za shaker to dość wygórowana cena, no bo kto normalny kupuje shaker, kiedy taki sam może dostać przy zakupie odżywki białkowej, bądź innego suplementu. Otóż nie.

Wszystkie produkty Blender Bottle są bezpieczne w użytku. Możemy bez obaw myć je w zmywarce. A co uważam za najważniejsze, wszystkie są bez BPA. Bisfenol A to jeden ze związków chemicznych stosowanych przy produkcji plastiku, mogący wyrządzać nieodwracalne szkody w układzie hormonalnym oraz przyczyniać się do szybszego rozwoju zmian nowotworowych.

 

Blender Bottle Classic czyli promka w Biedronka

 

 

A kiedy dojdzie do sytuacji kiedy jeden Blender Bottle będzie dla Ciebie niewystarczający, to spokojnie. W sprzedaży mają również pojemniczki na odżywki bądź przekąski, które są niewielkie w wymiarach i zmieszczą się do każdej kobiecej torebki.  Zabezpieczając Cię przed napadem głodu na mieście lub w pracy.

Mój Blender Bottle służy do wszystkiego, biorę w nim wodę do pracy i na wycieczki, a do pojemniczków wrzucam żelki i zabieram ze sobą na siłownię. Przez trzy lata użytkowania zdążyłam się przyzwyczaić do wygodnego mycia metalowej piłki, którą po użyciu wystarczy tylko przepłukać. Znajdująca się z boku miarka w ml i uncjach sprawnie ułatwia mi odmierzanie ilości wody. A dzięki uchwytowi u góry butelki mogę go nosić zawieszonego na palcu.

 

 

Blender Bottle Classic czyli promka w Biedronka
Blender Bottle Classic czyli promka w Biedronka

 

 

Jeśli chciałabyś wypróbować ten shaker to masz teraz okazję kupić go za połowę ceny! Taka promka w Biedronka, regularna cena Blender Bottle to ok 44 zł. Teraz jest on dostępny w cenie 19,99 zł. I uwaga, do wyboru mamy kilka kolorów. A promocja trwa tylko do 21 lutego.

 

 

Dodaj komentarz
*
*
*

INSTAGRAM

Follow @olgapekala